Specyfikacja odkurzacza Jet Cleaner 3

W zależności od wielkości domu, odkurzanie często może zajmować Ci więcej czasu niż początkowo można się było tego spodziewać. Niekiedy również możesz mieć problem z dostępnością do niektórych miejsc, a ponadto maszyna, której używasz, jest nieporęczna, co znacznie wydłuża czas pracy. Ciekawym rozwiązaniem w tego typu przypadkach może okazać się zakup specjalnego odkurzacza automatycznego Jet Cleaner 3, który całą pracę wykona za Ciebie.

Jet Cleaner 3 – inteligentny odkurzacz

Firma Welmax wyprodukowała odkurzacz przeznaczony specjalnie do użytku domowego. Jest to nowoczesny robot sprzątający, na którego może pozwolić sobie nawet osoba, która nie dysponuje aktualnie zbyt wysokimi środkami finansowymi.
Robot potrafi samodzielnie odpiąć się od swojej stacji dokującej, by następnie rozpocząć sprzątanie wybranego przez Ciebie terenu. Sprawdzi się na każdego rodzaju powierzchni, zarówno mokrej, jak i suchej.
Ze względu na zoptymalizowaną produkcję oraz zastosowanie odpowiednich części cena urządzenia jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych, konkurencyjnych sprzętów tego typu znajdujących się na rynku.
Zdecydowanie się na zakup odkurzacza może okazać się bardzo korzystne, gdyż dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na codziennych porządkach. Ten czas będziesz mogła poświęcić na odpoczynek lub inne przyjemności. Od teraz dzięki Jet Cleaner 3 cały proces odkurzania i mycia podłogi będzie odbywał się bez Twojego udziału.

Jet Cleaner 3- specyfikacja

Jet Cleaner 3 posiada wiele funkcji, które wyróżniają to urządzenie na tle innych produktów tego typu dostępnych na rynku. Producentowi udało się zawrzeć najistotniejsze funkcje w niewielkim urządzeniu, które z uwagi na swoje rozmiary, zmieści się wszędzie – niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu czy w mieszkaniu o niewielkim metrażu.

Odkurzacz prosty w obsłudze

Jet Cleaner 3 sterowany jest poprzez dołączony do zestawu pilot, który pozwala włączyć i wyłączyć urządzenie. Automatyzacja nie wymaga jednak zbyt dużej interakcji z maszyną, gdyż po aktywowaniu jej robot będzie wiedział, kiedy jego akumulator zaczyna się wyczerpywać i sam podjedzie do specjalnej stacji dokującej odpowiedzialnej za jego ponowne naładowanie.
Sama stacja również nie stanowi zbyt dużego problemu w przypadku ustawienia jej gdzieś w rogu jednego z pomieszczeń. Jet Cleaner 3 będzie doskonale wiedział, w którym miejscu znajduje się ona aktualnie oraz sam wyznaczy sobie nową trasę po jej przestawieniu.

Jest Cleaner 3– rodzaje powierzchni, po których sprząta

Dzięki trzem rodzajom różnych szczotek, w które został wyposażony Jet Cleaner 3, może on wyczyścić dokładnie wszelkiego rodzaju wykładziny i dywany, a także w każdym momencie, bez przerywania pracy, zjechać z nich na parkiet, aby tam kontynuować odkurzanie.
Urządzenie doskonale radzi też sobie z mokrą podłogą. Możesz go używać nawet wtedy, gdy jakaś powierzchnia jest lekko wilgotna. Jet Cleaner 3 jest odporny na wilgoć i nie zepsuje się tak jak zwykły odkurzacz.

Wizualna identyfikacja przestrzeni na najwyższym poziomie

Specjalna kamera, w którą został wyposażony odkurzacz, sprawia, że potrafi on bardzo dokładnie obliczyć wszystkie parametry danej powierzchni, którą ma posprzątać. Następnie po przeskanowaniu podłogi albo innego podłoża z wykładziną, jego czujniki wykrywają nawet najmniejsze zabrudzenia. Dzięki temu w szybkim tempie zostaną one usunięte, a w efekcie całe mieszkanie będzie wysprzątane o wiele lepiej niż zazwyczaj, gdyż ludzkie oko nigdy nie byłoby w stanie dostrzec nawet z bliskiej odległości niektórych zanieczyszczeń, jakie niekiedy zalegają na podłodze przez długi czas. Również zmienna wysokość podłogi, po której jeździ odkurzacz, nie stanowi problemu, gdyż czujniki odkurzacza w tym przypadku dobrze radzą sobie z przemienieniem używanych kół na takie, które dostosują się do nowego pomieszczenia i w żaden sposób nie uszkodzą podłogi.

Planowanie godzin pracy odkurzacza Jet Cleaner 3 w poszczególne dni

Do jednej z podstawowych zalet tego odkurzacza należy z pewnością planowanie sprzątania, które może odbywać się także podczas Twojej nieobecności. Dzięki wbudowanej w urządzeniu sztucznej inteligencji, zaprogramowane algorytmy bardzo dobrze dostosują się do zmienianych co jakiś czas godzin pracy. To Ty, za pomocą aplikacji, wybierasz, w jakie dni i o której godzinie odkurzacz Jet Cleaner 3 rozpoczyna swoją pracę.

Inteligentny odkurzacz Jet Cleaner 3 – brak hałasu podczas pracy

Podczas całego procesu odkurzania Jet Cleaner 3, ze względu na swoją budowę, wydaje naprawdę ciche dźwięki, które nie będą prawie w ogóle słyszalne. Dzięki temu urządzenie może pracować wczesnym rankiem, późnym wieczorem lub także w nocy – nie zakłóci bowiem spokoju domowników.
Jest to ciekawe rozwiązanie, zważając na to, że inne odkurzacze, których używa się tradycyjnie, ze względu na specyfikę swojej konstrukcji, bardzo często podczas pracy wydają głośne dźwięki, zagłuszające rozmowę.

Pełna specyfikacja

Istnieją również inne, mniejsze modyfikacje, które zostały zaimplementowane przez producenta. Są nimi:
• funkcja nawigator,
• funkcja rozpoznawcza,
• automatyczne ładowanie,
• planowanie odkurzania,
• czujnik odkurzania,
• zdalne sterowanie,
• niski poziom hałasu,
• automatyczne ładowanie,
• filtr HEPA,
• mopowanie na sucho i mokro.

Warto zwrócić uwagę na to, że odkurzacz Jet Cleaner 3 jest wyposażony w lampę UV, która od razu dezynfekuje podłogę, usuwając wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy oraz inne drobnoustroje. To bardzo istotna funkcja, pozwalająca wyeliminować wszelkie niebezpieczne dla zdrowia substancje.

Jet Cleaner 3 - dane techniczne

Mimo niskiej ceny, Jet Cleaner 3 posiada bardzo dobre jakościowo części, które nie psują się wraz z biegiem czasu, nawet przy codziennym użytkowaniu odkurzacza.
Akumulator litowo-jonowy zastosowany w robocie pozwala na czas pracy przez około 90 lub nawet 120 minut, zależnie od tego, jak mocno dana powierzchnia jest zanieczyszczona. Jest to możliwe dzięki niskiemu poborowi energii, który wynosi zwykle około 26 watów podczas całego sprzątania.
Jet Cleaner 3 posiada także specjalne filtry i dobrą wentylację samego powietrza. Należą do nich:
• filtr HEPA,
• filtr activcabron,
• lampa UV,
• jonizator powietrza.

Dzięki temu praca urządzenia nie zanieczyszcza powietrza.
Wymiary samego odkurzacza to około 33 na 50 centymetrów szerokości i niecałe 18 centymetrów wysokości. Waga również nie jest zbyt wielka, gdyż całość z wszystkimi szczotkami i innymi częściami w środku ważyć będzie poniżej 5 kilogramów.
Obudowę można zakupić w różnych wariantach kolorystycznych, które zostały przystosowane do tego, by jak najlepiej komponować się z resztą powierzchni całego domu. Oprócz standardowych barw takich jak czerń czy biel, dostępne są także jego inne warianty w wersji pomarańczowej albo jasnoczerwonej.

Jet Cleaner 3 – cena

Co ciekawe, mimo skomplikowania stopnia samej produkcji, jak i mnogości funkcji, które oferuje producent, ten inteligentny odkurzacz nie posiada wygórowanej ceny, która zwykle zniechęca do zakupu tego typu produktów. W tym przypadku jest inaczej, Jet Cleaner  3możesz nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.
Cena salonowa, mogąca być uznawana za prawie maksymalną, jaką trzeba zapłacić, zamyka się w około 5 tysiącach złotych. Jednorazowy wydatek pozwoli jednak zaoszczędzić pieniądze w przyszłości, które zwykle wydaje się na pobór energii pobieranej przez inne odkurzacze, które w dodatku są używane przez Ciebie częściej, gdyż nie da się za pierwszym podejściem dobrze odkurzyć całej powierzchni.
Produkt ten został więc przystosowany specjalnie do użytku domowego i wyróżnia się mnogością funkcji tle konkurencji, która oferuje te same zalety urządzenia, ale w o wiele wyższej cenie.
Jet Cleaner 3 jest jednym z najciekawszych produktów na rynku, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju odkurzacze automatyczne. Jego zaawansowana technologia i wielofunkcyjność sprawia, że zakup takiego urządzenia będzie dla Ciebie znacznym udogodnieniem. Jet Cleaner 3 przystosuje się do każdego rodzaju powierzchni, a co najważniejsze – posprząta za Ciebie. Możesz uruchomić go o każdej porze dnia – sprzęt pracuje tak cicho, że nie będzie przeszkadzał żadnemu z domowników. Jeżeli masz dość sprzątania za pomocą tradycyjnego odkurzacza, który hałasuje i często się psuje, zainwestuj w nowoczesny odkurzacz automatyczny Jet Cleaner. Będzie to z pewnością dobra inwestycja.